close

VDS HR Club

De VDS HR CLUB is in het leven geroepen om HR professionals, op uitnodiging van VDS, op ongedwongen wijze met elkaar te laten sparren.

De HR CLUB vindt 3 maal per jaar plaats met in de namiddag een sessie waarbij de deelnemers HR gerelateerde onderwerpen met elkaar bespreken. Vervolgens is er een borrel en een informeel diner.

De VDS HR CLUB kenmerkt zich vooral doordat er HR items worden besproken waar deze professionals ofwel in hun interne organisatie niet aan toe komen ofwel waar het zinvol is om dit met externe, objective bloedverwanten te klankborden. Bovenal wordt er veel gelachen en leren de deelnemers elkaar tevens op andere gebieden kennen. Voor meer informatie over de VDS HR CLUB kunt u contact opnemen met Godert Mollerus op 010-206 53 00.



Terug naar het nieuwsoverzicht
Zoekformulier
English Nederlands
VDS Training Consultants B.V.